
Ob Chav Shear Beam Hom Load Cell
Qauv: LHF-3
Truck Scale, Railway Scale, Hopper Scale, Tshwj Xeeb Nplai
Truck Scale, Railway Scale, Hopper Scale, Tshwj Xeeb Nplai
Xa kev nug
Khoom Taw qhia
| Khoom siv: | Alloy, Stainless hlau |
| Muaj peev xwm: | 1 hli-50 hli |
| Rated Tso zis: | 3 mV/v |
| Tsis yog Linearity: | ±0.03%F.S. |
| Hysteresis: | ±0.03%F.S. |
| Rov ua dua: | ±0.02%F.S. |
| Ncua sij hawm (30 feeb): | ±0.03%F.S. |
| Zero Balance: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ± 0.03% FS / 10 degree |
| Tem.Effect on Output: | ± 0.03% FS / 10 degree |
| Input Impendance: | 700±5Ω |
| Tawm Impendance: | 700±5Ω |
| Rwb thaiv tsev impendance: | Ntau dua lossis sib npaug li 5000MΩ |
| Excitation voltage: | 10V (DC / AC) |
| Compensated Tem.Range: | -10℃~ +50 degree |
| Service Tem.Range: | -20℃~ +60 degree |
| Safe Overload Range: | 120%F.S. |
| Kev tiv thaiv Class: | IP67 |
| Cable ntev: | 10m |
| Hlau Code: | Liab(Ex+) Dub(Ex-) Ntsuab(Sig+) White(Sig-) |

|
Muaj peev xwm |
Loj (mm) |
N.W. |
|||||||||
|
Klb |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
R |
T |
kg |
|
20-40 |
210.0 |
12.7 |
184.2 |
41.4 |
50.8 |
62.0 |
49.3 |
44.5 |
12.7 |
12.7 |
4.0 |
|
50-75 |
292.0 |
19.1 |
254.0 |
43.2 |
55.8 |
74.7 |
49.3 |
50.8 |
19.1 |
25.4 |
7.0 |
|
100-125 |
368.0 |
25.4 |
317.2 |
62.0 |
81.3 |
98.0 |
73.7 |
69.9 |
25.4 |
38.1 |
16.0 |
Cim npe nrov: Tuam Tshoj ob chav shear beam load cell manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Koj Tseem Yuav Zoo Li
Xa kev nug










