
Hais hom Load Cell
Qauv: LH-2
Truck Scale, Railroad Scale, Tester, Crane Scale
Accessories: Pob, Load Head, Mounting Kits
Truck Scale, Railroad Scale, Tester, Crane Scale
Accessories: Pob, Load Head, Mounting Kits
Xa kev nug
Khoom Taw qhia
| Khoom siv: | Alloy, Stainless hlau |
| Muaj peev xwm: | 50kg-100t, 1kb-200kb |
| Rated Tso zis: | 2mV/V, 4mV/V |
| Tsis yog Linearity: | ±0.03%F.S. |
| Hysteresis: | ±0.03%F.S. |
| Rov ua dua: | ±0.02%F.S. |
| Ncua sij hawm (30 feeb): | ±0.02%F.S. |
| Zero Balance: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ± 0.02% FS / 10 degree |
| Tem.Effect on Output: | ± 0.02% FS / 10 degree |
| Input Impendance: | 385±15Ω , 765±15Ω |
| Tawm Impendance: | 350±3Ω , 700±5Ω |
| Rwb thaiv tsev impendance: | Ntau dua lossis sib npaug li 5000MΩ |
| Excitation voltage: | 10V (DC / AC) |
| Compensated Tem.Range: | -10℃~ +50 degree |
| Service Tem.Range: | -20℃~ +60 degree |
| Safe Overload Range: | 120%F.S. |
| Kev tiv thaiv Class: | IP67, IP68 |
| Cable ntev: | 9m |
| Hlau Code: | Liab(Ex+) Dub(Ex-) Ntsuab(Sig+) White(Sig-) |

|
Muaj peev xwm |
Loj (mm) |
N.W. |
||||||||||
|
Klb |
t |
A |
Φ |
Φ1 |
Φ2 |
H |
H1 |
H2 |
B1ΧB2 |
C1ΧC2 |
SR |
kg |
|
1-15 |
0.5-7.5 |
88.9 |
104.7 |
34.0 |
9.0 |
53.8 |
15.0 |
31.8 |
110*110 |
86*86 |
80.0 |
3.5 |
|
25-50 |
10-25 |
101.6 |
120.7 |
38.9 |
11.0 |
77.8 |
24.0 |
41.1 |
126*126 |
106*106 |
91.3 |
4.5 |
|
100 |
50 |
116.8 |
140.0 |
50.4 |
18.0 |
86.2 |
29.0 |
50.8 |
150*150 |
120*120 |
105.6 |
10.0 |
|
150-200 |
60-100 |
162.0 |
200.0 |
76.0 |
26.0 |
125.0 |
42.0 |
70.0 |
240*240 |
190*190 |
200.0 |
33.8 |
Cim npe nrov: Tuam Tshoj hais hom load cell manufacturers, lwm tus neeg, Hoobkas
Tom ntej
Hopper Load CellsKoj Tseem Yuav Zoo Li
Xa kev nug










